AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Produkty a služby

Aero Vodochody je historicky největším výrobcem cvičných proudových letounů na světě. Celkově vyrobilo na 11 tisíc letounů s celkovým počtem 13 000 000 letových hodin. Aero vyvinulo a vyrobilo více než 6 700 cvičných proudových letounů, což činí 70 % světové produkce. Letouny vynikají svou manévrovatelností a schopností provozu ve všech klimatických podmínkách.

více informací

Kooperace

Aero Vodochody spolupracuje na komerčních a vojenských programech s předními světovými leteckými výrobci. Soustředí se především na výrobu a montáž komplexních sestav letadel s vysokým stupněm finalizace produktu včetně integrace a testování systémů, řízení dodávek a konečné inspekce.

více informací

Aktuálně

Nový velitel vzdušných sil ČR potvrdil zájem o L-39NG

3.11.2016 | Nový velitel vzdušných sil Armády České republiky, generálmajor Jaromír Šebesta, při návštěvě Aera Vodochody vyjádřil souhlas se záměrem, aby se prvním zákazníkem pro letouny L-39NG stalo Centrum… celá zpráva

Letouny L-159 zahájily provoz ve Spojených státech

1.10.2016 | Americký partner Aera Vodochody, společnost Draken International sídlící v Lakelandu na Floridě, zahájila letový provoz své flotily letounů typu L-159E ALCA. celá zpráva

Demonstrátor L-39NG zaletěl na Dny NATO

19.9.2016 | Aero představilo demonstrátor letounu L-39NG v Ostravě na největší bezpečnostní přehlídce v Evropě. celá zpráva

Map of international customers up to now

map.jpg
  • 13,000,000 flight hours
  • 60 military operators
  • 11,000 aircrafts
  • 15 demo teams
  • All climatic conditions

Volné pozice

Know-how nepadá z nebe. Je dílem cílevědomé orientace na talentované lidi, dlohodobé péče o jejich růst, svěřováním náročnějších úkolů a zhodnocováním získaných zkušeností.

Pracuji v současné době na pozici hlavního konstruktéra vojenských letadel a současně zastávám funkci ředitele operations. "

Miloš Trnobranský

Pracujte u nás

Hledáte zajímavou a perspektivní práci v profesionálním prostředí u největšího výrobce letecké techniky v České republice? Podívejte se na nabídku volných míst.

nabídka volných pozic

O nás